Muzyka i rozrywka dla gości

 

 

 

Każdemu  zależy na tym, aby wesele było po prostu najlepsze. Dotyczy to wielu czynników jak: odpowiedni lokal (sala, restauracja), gdzie się dobrze czujemy. Nie bez znaczenia jest kuchnia weselna, która przede wszystkim powinna być smaczna. Jak wiem z doświadczenia, starsze pokolenie opowiada się za orkiestrą(zespołem).

 Zalecam Wam pozostanie przy korzeniach z dozą nowoczesności i postępu, nie tylko w muzyce i poprzez animacje na parkiecie zapewniam wysmienitą zabawę.

W przeciwieństwie do zespołu muzycznego DJ niema sztywno ustalonego planu imprezy ,repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Aby zagospodarować muzycznie całe wesele proponuję Wam prezentera-wodzireja w mojej osobie a będziecie mieli gwarancje, że wesele będzie udane a goście długo nie zapomną tak wspaniałej zabawy.

 

Para Młoda decydujeo rodzaju przywitania, pierwszym tańcu, muzyce i konkursach. Przy tej okazji zawsze zachęcam do podania mi listy utworów, na których szczególnie Wam zależy.Wiadomo, miłe wspomnienia zazwyczaj łączą i kojarzą się z muzyką.

Nie bez znaczenia jest to, czego byście nie chcieli jak np.: utworów z gatunku "disco-polo".

Nie zapominam także o tradycyjnych hitach weselnych na ludową nutę, (polską, śląską, góralską, cygańską), wyłącznie w dobrych wykonaniach.

Umie dopasować się do towarzystwa, zarówno w zapowiedziach, zabawach i doborze samej muzyki. Gram wyłącznie taneczne i znane utwory z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, a także aktualnie lansowane przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne.

 

Sposobu bawienia się towarzystwa, trudno jest przewidzieć przed weselem. Nie ma wesela takiego samego, każde jest inne.

 

W krótkich przerwach na posiłki" grane" (prezentowane) są utwory instrumentalne, zaś z czasem utwory do śpiewania. Konkursy w momencie, gdy ludzie bawią się, nie zaś gdy jedzą..

 

Atutem Prezentera jest jakość utworów z płyt kompaktowych i oryginalne ich wykonania. Praktycznie żadnych minusów, a za konsoletą jest jedna osoba, anie cały zespół.

 

Najważniejszym elementem udanego wesela
jak i innej imprezy jest dobrze dobrana muzyka.

 

Z nią właśnie kojarzymy później nasze wrażenia z zabawy. Repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników, w każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Dużym plusem Dj-a jest fakt, że grane utwory są w wykonaniach oryginalnych i najlepszych wersjach takich jakie znamy i lubimy. Na weselu staram się grać muzykę łączącą pokolenia, wyłącznie najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne.

Moim zdaniem muzyka na każdej uroczystości/imprezie musi być przyjemna dla ucha... Wesele jest tym szczególnym dniem, kiedy chcemy, aby WSZYSTKO było najlepsze i aby każdy, kto z niego wychodzi zapamiętał je jak najlepiej. Nie można przy tej okazji zapomnieć, że muzyka grana na weselu będzie nam towarzyszyć od samego wejścia na salę aż do samego końca i dlatego jest głównym czynnikiem warunkującym dobrą zabawę!


Muzyka na wesele:

 • muzyka szalonych lat 60-tych

 • muzyka lat 70- i 80-tych czyli "wiecznie zielone" utwory-moja ulubiona

 • muzyka weselna i muzyka biesiadna

 • lansowana przez stacje radiowe muzyka współczesna


 • Muzyka twoich oczekiwań

 • jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu!

 • nie robię długich przerw-każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę!

 • w trakcie planowych przerw (np. podczas posiłków głównych) sączy się odpowiednia nastrojowa muzyczka

 • nie mam sztywno ustalonego repertuaru - muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów biesiadników oraz do ich wieku

 • nie istnieje coś takiego jak przerwa pomiędzy utworami! kawałki są miksowane jeden z drugim tak, że nachodzą na siebie kolejno...


 • Dedykacje

 • W każdym momencie wesela goście mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

 •  

Zespół muzyczny gra według ściśle określonego repertuaru. Zamawiającnagłośnienie na wesele w wykonaniu DJ-skim macie gwarancję zabawy przypraktycznie każdym kawałku, o który poprosicie.